Останні відгуки
- Перлинка00Загальне враження: Перший раз прийшли і з порога були шоковані!!!!! Дуже брудно , на підлозі розлита фарба дити...майже 5 років тому
- Школа іміджу та стилю Ірини Раєвської00Проходила навчання у школі Ірини Раєвської. Дуже класні викладачі, багато нової та цікавої інформації знайшл...майже 5 років тому
- GPS-таксі 30500Тексист який мене вчора доправив на потяг просто крутий, дякую він просто спас мене, бо запізнитись це була б катастрофа.майже 5 років тому
- GPS-таксі 30500В нашому місті це найкраще таксі, встиають вчасно, їздять безпечно, машинки у них завжди хороші.майже 5 років тому
- GPS-таксі 30500Ледь не запізнились на потяг, ніяк не могли таксі викликати, поки не скинули номер цієї служби. Тут спрацюваи швидко і вчасно.майже 5 років тому
- Школа іміджу та стилю Ірини Раєвської00Дуже сподобалось.Волосся дуже класне та шовковисте.Я відчуваю свіжість в корнях волосся.Дуже вам дякую❤️майже 5 років тому
- GPS-таксі 30500Дуже запізнювалась на поїзд. Велика подяка водію, що ввійшов в ситуацію та довіз швидко. Чудове таксі!майже 5 років тому
- GPS-таксі 30500машину подали швидко, я навіть і зібратись ще невстигла))) думала прийдеться чекати хвилин 20... а тут через 5 хв уже була. Оператор чудово працює))майже 5 років тому
- Ветеринарна амбулаторія "Центр здорової тварини"03Загальне враження: Хочу поділитися своїми враженнями від відвідування клініки. Коли ми їхали сюди, часу чита...майже 5 років тому
- Школа іміджу та стилю Ірини Раєвської00Результат супер!!! Відношення дбайливе,просто професіонали у своїй сфері)))))майже 5 років тому
- Прокат костюмів "ВЕРЯНА"01Сподобалось:несподівано знадобився костюм мухи -цокотухи, обдзвонила все місто, знайшла потрібне у "Веряні", ...майже 5 років тому
- Школа іміджу та стилю Ірини Раєвської00Тут працюють професіонали!! Дуже якісно пофарбували волосся!! Рекомендую ???майже 5 років тому
- Salon Groom&School Olga Kalmuk03Якщо ви ще сумніваєтесь і думаєте куди краще повести вашого улюбленця на професійну стрижку і гігієнічні про...майже 5 років тому
- Школа іміджу та стилю Ірини Раєвської00Дуже сподобалось в студії Ірини Раєвської, професійність на вищому рівні, майстерність на вищому рівні, результатом фарбування задоволена??майже 5 років тому
- Школа іміджу та стилю Ірини Раєвської00Завжди ідеальна якість послуг вже більше 6 ти років з студією а їхня мусова техніка це любов ????люблю бути ідеальною з студією дякую що ви є!?????майже 5 років тому
- Автоскло01Ціна накручується по факту. Коли ти вже там. При чому не працівниками а хазяїном. Працівники сказали реальну ц...майже 5 років тому